The Government - Rain

Битолскиот воклано инструментален состав The Government со кои имаме и направено интервју кое можете да го прочитате ----->ТУКА<----- имаат нова песна која ќе ви се допадне како и се досега. Па затоа еве го новиот спот за песната Rain или за оние што бегале од часови по англиски Дожд. Уживајте.

10 видови на Фејсбук постови за првиот училишен ден

Со среќа на сите чинители во образовниот процес

15 причини зошто Таравари си заминува од министерството за здравство

#ЧаоТаравари

Есенски моден водич за луѓе кои земаат помалку од 250 евра плата

Напишан од човек кој зема помалку од 250 евра плата

Севернокореец на Денот
Севернокорејка на Денот