Семјуел Л Џексон е американскиот Артан Груби

Сите ги знаеме актерските способности на Семјуел Л. Џексон кои се докажани во многу филмови, но ретко кој од нас имал можност да види колку е лош актерот во правењето селфија. Еве колекција од најдобрите негови селфија и да, тоа малку чело што се гледа на сликите е од Семјуел Л. Џексон.

10 видови на Фејсбук постови за првиот училишен ден

Со среќа на сите чинители во образовниот процес

15 причини зошто Таравари си заминува од министерството за здравство

#ЧаоТаравари

Есенски моден водич за луѓе кои земаат помалку од 250 евра плата

Напишан од човек кој зема помалку од 250 евра плата

Севернокореец на Денот
Севернокорејка на Денот