Ламборџини имаат звучници кои вие никогаш нема да ги имате

Ламборџини сега има и звучници. Пред да се возбудите треба да знаете дека се скапи. Стварно скапи, не како скапи па ај ќе ги земам на рати на картичка, туку како 20.000 евра скапи.

Но затоа добивате многу! Тие се направени во стилот на автомобилите на италијанскиот производител, а инспирацијата е пронајдена во Авентадорот. Покрај тоа се користени и вистински делови од овој автомобил. Звучниците Есавокс имаат делови и од карбон.

Можете да ги поврзете со Блутут (уствари вие не можете затоа што немате 20.000 евра за звучници), а имаат и 800 вати. Покрај тоа тешки се колку просечна жена - околу 53 килограми.

 

10 видови на Фејсбук постови за првиот училишен ден

Со среќа на сите чинители во образовниот процес

15 причини зошто Таравари си заминува од министерството за здравство

#ЧаоТаравари

Есенски моден водич за луѓе кои земаат помалку од 250 евра плата

Напишан од човек кој зема помалку од 250 евра плата

Севернокореец на Денот
Севернокорејка на Денот