ИКЕА за мачиња и кучиња, оти залужуваат да живеат подобро

ИКЕА отвара нови видови на продавници во кои ќе има само мебел за кучиња и мачиња затоа што очигледно им е потребен посебен мебел. ИКЕА за почеток овој мебел ќе го лансира во САД, Канада, Јапонија и Франција, а се очекува во 2018-та да го има насекаде па ќе можете да го купите и од Солун и да лапате лајкови на Инстаграм додека кучето спие во неговата фотеља.

Што кажува за тебе твојата тетоважа

И каде си сега според тетоважата

15 причини зошто Таравари си заминува од министерството за здравство

#ЧаоТаравари

Есенски моден водич за луѓе кои земаат помалку од 250 евра плата

Напишан од човек кој зема помалку од 250 евра плата

Севернокореец на Денот
Севернокорејка на Денот