Фчерашни Новости - Новогодишна

Екипата за новогодишната епизода на „Фчерашни новости“ ви ги донесе и овие вести:

- Како се прославува Нова година во скопска кафана?

- Ексклузивно интервју со Дедо Мраз

- Кој е победникот во Болнички Survivor?

Уживајте во последната епизода на „Фчерашни новости“ за 2017 година.

Што кажува за тебе твојата тетоважа

И каде си сега според тетоважата

15 причини зошто Таравари си заминува од министерството за здравство

#ЧаоТаравари

Есенски моден водич за луѓе кои земаат помалку од 250 евра плата

Напишан од човек кој зема помалку од 250 евра плата

Севернокореец на Денот
Севернокорејка на Денот